روانشناسی

اختلالات جنسی یا فرار از زندگی

محبوب ترین روابط جنسی

شک نکنید رابطه جنسی یکی از بزرگترین خواسته های بشر میباشد و میتواندد به عنوان انگیزه ای برای فعالیت های بعدی او باشد. رابطه جنسی باید مدیریت شود تا بتواند تاثیر خوبی بر زندگی داشته باشد.

اهمیت روابط جنسی

با سایت زمین و زمان همراه باشید.

حال همین روابط جنسی میتوانند باعث رشد و ترقی شده و یا زمینه ساز سقوط ما باشند. به شرطی که این نوع روابط با مطالعه و البته خواست دو طرف همراه باشد بدون شک سازنده خواهد بود.

مشاوره خانواده میتواند پیش از ازدواج و یا حتی بعد ا ازدواج و در هر مرحله ای کمک حال زوجین بمنظور رفع این نوع نیازها باشد. به یاد داشته باشید کاری که علم روانشناسی در شاخه های گوناگون انجام میدهد یاری رسان ما خواهد بود و میتواند در زمینه روابط زناشویی و به قولی سکس درمانی نیز کمک حال باشد.

عوامل بسیاری مانند خاطرات بد کودکی، تجربیات تلخ، آموزش های غلط و بسیاری دیگر از موارد میتوانند باعث به وجود آمدن اختلالات بسیاری در ما شوند که امکان آن در هر سنی میباشد.

چقدر به این موضوع اهمیت میدهید؟

یکی از اساسی ترین این معضلات به انواع اختلالات جنسی بر میگردد. به این معنی که طرفین یا حتی یکی از آنها دارای مشکلات عدیده ای میباشد که بر سبک زندگی جنسی آنها تاثیر میگذارد.

اختلالات جنسی درجه بندی های مختلفی دارند اما برای حل آنها باید به روانشناس و در صورت نیاز به روانپزشک مراجعه شود تا با تجویز دارو و مراحل بعدی به مداوای بیمار اقدام کند.

اختلالات جنسی یکی از مهلک ترین نوع اختتلالات میباشد و میتواند در صورت عدم پیگیری درمان خسارات بسیار زیادی را وارد نماید که نتیجه آن انتقال مشکلات روحی به دیگران و آسیب به افراد نزدیک میباشد.

خیلی از مردم به اشتباه رفتارهایی در روابط زناشویی را که مورد پسند آنها نمیباشد به عنوان یکی از اختلالات جنسی میپندارند. اگر چیزی را ما نمیپسندیم و تمایلی به انجام آن نداریم در دسته اختلا ها قرار نمیگیرد. باید نظر طرف مقابل در این باره پرسیده شود و با اشتراک نظرات به نتیجه ای واحد برسیم.

برطرف کردن نیازهای جنسی همسرتان باید در اولویت خواسته های شما باشد. یکی از این برداشت های اشتباه در رابطه زناشویی برقراری سکس دهانی میباشد.

سکس دهانی که از آن با عنوان رابطه جنسی دهانی هم یاد میشود مورد اقبال بسیاری از افراد میباشد و لذت فراوانی از آن میبرند.

به خصوص آقایان که برقراری سکس دهانی برای آنها به نشانه افزایش اعتماد به نفس و لذت دو چندان میباشد. به یاد داشته باشید افراد زیادی هستند که از این قبیل روابط جنسی نه تنها لذت نمیبرند بلکه برای آنها مشمئز کننده نیز میباشد.

یا باید در پی حل این موضوع باشید و یا اینکه قید آن را بزنید و همسر خود را از تجربه این لذت محروم نمائید.

میتوانید با مشاوره با متخصصین مربوطه مثل سکسولوژیست ها و افرادی که به این شاخه ربط بیشتری دارند ابتدا به اهمیت این قبیل روابط پی ببرید و در مرحله بعد با کار کردن بر روی خود نسبت به برقراری آن مبادرت بورزید.

به یاد داشته باشید زندگی زناشویی دارای نقاط حساس بسیار زیادی میباشد که بدون شک بسیاری از آنها از خواسته شما خارج هستند اما باید برای تجربه زندگی پایاپای تلاش بسیار کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن